Kdo jsem

První jógové pozice jsem cvičila v pěti letech podle obrázků z Mateřídoušky. Pravidelné lekce hatha jógy jsem objevila v osmnácti na vysoké. Od té doby mě jóga provází každodenností.

Díky narození dvou dcer (2015, 2018) jsem svou praxi zjemnila. Ráda své lekce připravuju lidem „na míru“, zajímá mě víc rozpouštění bloků než předem dané formy.

Vystudovala jsem mezinárodní sociální práci, žurnalistiku a češtinu. Pracovala jsem v neziskovém sektoru jako projekťačka a lektorka. Při svých cestách po všemožných světa-dílech jsem vždycky ráda pozorovala různé přístupy k těhotenství a mateřství. Narození vlastních dětí mi změnilo život a jóga je pro mě cestou, jak si v téhle divoké transformaci uchovat esenci a pouštět, co už neslouží.

Prošla jsem si cestu od porodu císařským řezem k přirozenému porodu,  zažila jsem báječnou podporu porodní báby a duly v těhotenství, při porodu a v šestinedělí. Tahle zkušenost je ve mně zarytá hluboko. Proto v současnosti jako dula doprovázím k porodům, provádím předporodními a poporodními rituály a poskytuju individuální předporodní přípravu a poporodní péči.

 

Absolvované kurzy:

Učitelský kurz Joganidry /2020, online s Uma Dinsmore Tuli a Nirlipta Tuli (UK)

Lektorský kurz jogové terapie pro ženy /2019, UK, Uma Dinsmore Tuli

Lektorský kurz terapeutické jógy / Kolumbie, Happy Yoga 2017 – 2018 

Kurz pro duly a lektorky těhotenské jógy a jógy po porodu / Kolumbie, Happy Yoga 2016 

Lektorský kurz jógy pro děti / Rainbow Kids Yoga, 2017

Učitelský kurz hatha jógy / Indie, AYM Rishikesh 2014 (200h)

 

Jsem členkou České asociace dul. 

Další zdroje inspirace jsou Mindfulness, Vipassana, intuitivní tanec, poradní kruhy a příroda.

 

Nabízím Vám provázení těhotenstvím a šestinedělím. Aktuálně doprovázím k porodům v Praze a okolí. Můžete mě potkat také v pražském A centru, kde vedu ucelený cyklus těhotenské jógy. V Tuchoměřicích lektoruji jógu pro děti

Ráda učím také individuální lekce. Mluvím česky, anglicky a španělsky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *