Nabízím

Služby duly

Doprovod k porodu (Praha) …………………………………………6000 Kč

Individuání schůzka/předporodní příprava/ 60 – 90min…………..500Kč

Poporodní péče (rebozo, péče o bříško,…) cena dle domluveného rozsahu

 

Provázení rituály:

Předporodní rituál, Uzavírání šestinedělí………..cena dle domluveného rozsahu

Individuální lekce jógy

Joganidra (vedená relaxace/meditace) na míru

 

Kontaktovat mě můžete na tel. čísle +420774940531

 

Reference

Už před porodem jsem věděla, že tam pro mě Markét bude přesně tak, jak bude aktuální situace vyžadovat. Pořád ještě dost na začátku porodu se do mě dala zimnice a třas do celého těla. Markét hlazením a masírováním odehnala třas během krátké chvíle pryč. V jednu chvíli mě silně obejmula a já měla deja-vu malé holčičky (mě), které je ouvej a maminka ji konejší v náručí, že na to není sama. Nejenže ze mě Markét dostala pryč zimnici, ale myslím, že jsem v ten okamžik mnohé odpustila mé vlastní mamince, která vždy v dané situaci dělala to nejlepší, co uměla. Taky tuším, že kdybych byla u porodu sama, neměla bych sílu si obhájit, že nechci rodit na porodním lůžku. Díky Markét, vstřícné PA a mé zřejmě velké urputnosti se Emil narodil na mini žíněnce na zemi. Dodnes na tu improvizaci moc ráda vzpomínám. Pokud bude nějaké příště, moc bych si přála Markét zase vedle sebe.

Klára

———————————————————————

When I first met Marketa around 3 months before the labor, I immediately felt comfortable and calmer around her as she has such a positive vibe and so I told her that I want her to be my doula. Fast forward to the labor day, I was feeling overwhelmed due to the contraction pain to the point that I almost gave up and Marketa helped me to stay focus and boost my confidence that I can do it until the end. She gave me a very nice relaxing massage and guided me to do certain positions that help to ease the pain and 4 hours later I gave birth naturally to a wonderful baby girl. To this day, I still remember the entire process and sensations and it was such an amazing birth process. After the birth, as a new mom I had problem with breastfeeding and again, Marketa helped me until I become comfortable to breastfeed my baby who now is a really healthy baby. I’m so happy that I crossed path with Marketa. I couldn’t imagine if I had done it without her assistance. As I said to her, if I had a chance to have second baby, I would for sure know who I will contact. 🙂                 

Ekklesia

 

Na své první šestinedělí vzpomínám s vděčností. Na své druhé šestinedělí vzpomínám také s vděčností, ale spolu s velkým úžasem. Zvlášť v těch momentech, kdy jsem si dopřávala péči duly Markéty – to byly chvíle, kdy jsem si říkala, že šestinedělí lze vskutku prožívat jako dovolenou. Dříve bych tomu nevěřila. Opravdu dovolená ve smyslu „dovolit si..“ A Markét má dar podpořit Vás v tom, co si potřebujete dovolit – oddych od vaření? Není problém. Markét umí připravit výborné kojící pokrmy a nápoje. Potřebujete teplou vanu? Může být. Markét zná kouzla bylin a léčivou sílu vody. Potřebujete pověsit plenky? Ano, i to umí. Na Markét oceňuji, že umí podpořit jedinečnou cestu a potřebu každé z nás novopečených matek. Vše s citem a úctou k posvátnému tělu ženy.
Měla jsem to štěstí, že mě mohla Markét doprovázet již během těhotenství. Takže jsem se naučila rozmazlovat se její péčí již v čase očekávání. Bylo tak pro mne snažší na to v šestinedělí navázat a nechat se hýčkat. A na co konkrétně nejraději vzpomínám? O tom bych mohla mnoho vyprávět do hloubky, ale zkrátím-li to do hesel, tak v těhotenství to byla masáž rebozo, jóga nidra a zaučení mého
muže do reboza 🙂 V šestinedělí to byly hlavně celotělové masáže olejem servírovené s bylinným latté pro zavinutí dělohy a závěrečný rituál zavinování (zavírání kostí) na konci šestinedělí. Při přijímání péče od Markét jsem nejednou měla pocit, že se zde odehrává něco víc. Něco mimo nás dvě, něco co se dotýká všech žen na planetě. Jakobychom navazovaly na dávnou ženskou linii plnou lásky, podpory a pochopení. Mnohdy jsem při tom myslela na své přítelkyně a v duchu jim přála Markét jako jejich dulu na cestě těhotenství, porodu a  šestinedělí.

Alžběta